Hakkımızda

Firmamiz teknolojik gelismeleri kendi alanina tasimak amaciyla Ar-ge ekibi olusturmus bu dogrultuda ülkemiz ihtiyaçlari göz önüne alinarak yeni ürünler piyasaya sunmustur.Kablosuz Anons sistemi disinda kablosuz vaaz, Kablosuz Ezan,Su Depo kontrol sistemi üretimlerini gerçeklestirmistir.Teknolojik gelismeler dogrultusunda günes enerjili kablosuz anons sistemlerini,su depo kontrol sistemlerini gelistirerek piyasaya sunmustur.Ayrica led teknolojisi alanina girmis bulunmaktadir.ISO 9001-2000 KALITE YÖNETIM BELGESI alan üretim merkezimizde üretimi yapılmaktadır.


Seslendirme konusunda atilim yapilarak son teknoloji iç ve dis seslendirmede sistemleri ürünleri yeni magazamizda zengin çesidiyle müsterilerimize hizmet vermektedir.


Ayrica , elektronik malzeme ithalati yaparak iç piyasaya sunulmaktadir.Firmamiz Kamera sistemleri ve Dev Led Ekran, Kayan Led yazi konusunda önemli projelere imza atmistir.


Temel felsefesi”Müsteri Memnuniyeti”olan firmamiz ,Çalisanlarin konusunda egitimli olmasina önem vermekte ,hizmetiçi egitim çalismalariyla çalisanlari daha yetkin hale getirmektedir.Satis sonrasi servis hizmetlerini önemsiyoruz ve servis hizmetlerimizin müsterilerimizden övgü almasi bizleri onurlandirmaktadir.


Sizlerin güveni bizleri alaninda lider duruma getirmistir.


Güveninize tesekkür ediyoruz.
Kalite Politikamız

Sürekli Egitim,Sürekli teknolojik gelisim,Müsteri memnuniyeti.


Misyonumuz

Haberlesme Elektronigi konusunda üretim,satis ve servis teknigiyle güven duyulan firmalardan biridir.


Vizyonumuz

Konusunda teknolojik gelismelere önderlik yapmak ,güvenilir ürün ,güvenilir firma imajini arttirarak sürdürmek,yönetim anlayisiyla ve ürünleriyle ve satis sonrasi servis agiyla Insana ve çevreye saygili standartlar olusturmak.


Firmamiz teknolojik gelismeleri kendi alanina tasimak amaciyla Ar-ge ekibi olusturmus bu dogrultuda ülkemiz ihtiyaçlari göz önüne alinarak yeni ürünler piyasaya sunmustur.